Piaty ročník konferencie

ONKOLÓGIA NA SLOVENSKU

realita vs. očakávania 2022

18. október 2022

Vedecký park UK + online

PREČO SA STAŤ
PARTNEROM KONFERENCIE?

Zástupcovia onkologických pacientov formou známej konferencie „Onkológia na Slovensku: realita vs. očakávania“ už od roku 2018 spoločne upozorňujú kompetentných zákonodarcov na potrebné zmeny v onkológii. Ako každý rok, tak aj v júni 2022, sa vrátia k predloženým požiadavkám, ktoré im v minulosti boli prisľúbené. Okrem toho, že spoločne budú hodnotiť ich stav, prípadnú implementáciu do praxe, otvoria aj aktuálne témy, ktoré významne ovplyvňujú budúcnosť onkológie na Slovensku. Konferencie sa každoročne zúčastňujú zástupcovia pacientov, Ministerstva zdravotníctva SR, zdravotných poisťovní, analytikov, odborníkov, médií a ďalších kľúčových aktérov, ktorí sa téme onkológie na Slovensku venujú. Staňte sa partnerom už piateho ročníka konferencie a podporte tak zlepšovanie budúcnosti onkologických pacientov na Slovensku.

PONUKA PARTNERSTVA (balíky):

Forma partnerstva Suma podpory Počet vstupov na podujatie Uvedenie partnera (logo) v prezentačných materiáloch Možnosť prezentácie partnera na evente Možnosť účasti na prípravných raňajkách konferencie
Generálny partner 5000 EUR 3
Hlavný partner 3000 EUR 2
Partner 1500 EUR 1

POZNÁMKY

  • Možnosti prezentačných materiálov s uvedeným logom partnera: tlačová správa, program konferencie, prezentácia konferencie, web.
  • Možnosti prezentácie hlavných/generálnych partnerov: vlastná brožúra/leták súvisiaci s témou podujatia, roll-up pri vstupe na konferenciu (oba vopred dohodnuté s organizátormi)
  • Konferencia bude prebiehať v hybridnom formáte (online + offline). Osobnú účasť na konferencii budú mať okrem hlavných spíkrov aj partneri podujatia – počet vstupov závisí od formy partnerstva.
  • Prípravné raňajky: Tento rok organizátori konferencie pripravujú novinku – pracovné raňajky v deň podujatia, na ktoré budú pozvaní hlavní partneri konferencie spoločne s kľúčovými spíkrami konferencie. Generálni partneri podujatia budú mať možnosť zúčastniť sa tohto pracovného stretnutia.

ORGANIZÁTORI KONFERENCIE

amazonky
Nie Rakovine
Liga proti rakovine
Hematologický pacient
Merck
Pfizer
Roche
Takeda
MSD
Nadáacia SLSP
Novartis
AIFP
Janssen